5.4
2013

Seminarium MMA z Tomaszem Drwalem

seminarium mma

Gala MMA Attack 3 coraz bliżej. Choć Tomasz Drwal intensywnie przygotowuje się do walki, to znajduje również czas na szerzenie wiedzy na temat MMA. W najbliższy poniedziałek i wtorek w wybranych klubach Fitness Platinium poprowadzi seminarium, w trakcie którego będzie można zgłębić tajniki mieszanych sztuk walki.

Seminarium zostało podzielone na dwie części: teoretyczną i praktyczną. Każda z nich potrwa 30 minut. W trakcie części teoretycznej poruszonych zostanie kilka bardzo istotnych zagadnień związanych z MMA: historia sportu, rządzące nim reguły, sprzęt, najskuteczniejsze techniki, trening i odżywianie. Z kolei w części praktycznej odbędzie się pokazowy trening z udziałem uczestników, złożony z rozgrzewki, technik MMA w stójce i parterze oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Gdzie i kiedy?

Seminaria odbędą się:

- 8.04 (poniedziałek) w klubie przy Zakopiańskiej 105 (Solvay Park) o godzinie 21.00

- 9.04 (wtorek) w klubie przy Aleksandry 11 o godzinie 21.00

Zapisy

Wstęp wolny dla klientów ze wszystkich naszych klubów za okazaniem karty członkowskiej.

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy w recepcji wybranego klubu.

Osoby biorące udział w Akcji-edukacji informujemy, że Seminarium jest premiowane jednym punktem! Przypominamy, że Akcja-edukacja polega na zbieraniu punktów za udział w seminariach, warsztatach i innych organizowanych w klubach wydarzeniach. Po zebraniu odpowiedniej liczby punktów można odebrać nagrodę. Jaką? Więcej informacji na stronie Fitness Platinium.